Citroen DS3 2015

Në Shitje

No: 1711698727

€ 7,500.00

Podujevë, Kosovo

0 km

No: 1711698727

Citroen DS3 2015

Në shitje
€ 7,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1200

Karburanti

Benzinë

Front

4x2

Data2/3/2023
BrandCitroen
SerialDS3
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)1200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Halogen), Dritat (LED), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  Bluetooth, AUX, Radio - Cd Player, Audio Sistem, Telefon

CITROEN DS3 1.2 Benzin

VTI 2015

176.000 KM

ME DOGANE (MUNDESI PAGESE ME LEASING) NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE I ARDHUR NGA ZVICRA

PA DOGANE

ÇMIMI ME DOGANE: 7500€

 

POSEDON:

•1.2 Benzin

•Manual 6 Shpejtsi

•Viti 2015

•Km 176.000 te garantuara

•Xenon bixenon

•Leda para

•Drita te mjegulles

•Xhamat elektronik

•Komanda ne timon

•Klimatronike

•Tempomat etj

Vetura eshte e garantuar si ne km dhe aksident,verifikojeni ku te doni !

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,500.00