Citroen DS4 2014

Në Shitje

No: 6498154312

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

140300 km

No: 6498154312

Citroen DS4 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

140300

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandCitroen
SerialDS4
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140300
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Cruise Control, Timon Lëkure, Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi

 • Aksesorë

  Kapak Smart Deck, Derë Elektrike, Dritare Elektrike, Felga Alumini

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Halogen), Dritat (Bi Xenon), Fara (përshtatëse), Larja e Fenerëve, Dritat (Xenon), Drita (Senzor nate), Dritat (LED)

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,ulset sport-lekur,ulset me nxemje-masazha,navigacion,komanda timon,sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur,xhama te erresuara nga prodhusi,bi-xenon,lleda para e mbas,senzora parkingu,fellne,dy qelsa etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.11.2014 model 2015 dhe i ka 140,000km te garantuara. Per me shum info.049677778 ose 049333888

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00