Citroen DS4 2016

Në Shitje

No: 4434618077

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

188232 km

No: 4434618077

Citroen DS4 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

188232

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

120

Data6/25/2024
BrandCitroen
SerialDS4
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km188232
Fuqia (ps)120
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Citroën DS4 Automatik 

Viti 10/2016 km 188232 mi

Matorri 1.6 hdi 88 kw 120 HP

I Doganuar km te garantura

I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove! 

Me garanci ne KM dhe Aksidente 

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

Nr. tel: 045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00