Citroen DS4 2017

Në Shitje

No: 4075844240

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 4075844240

Citroen DS4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandCitroen
SerialDS4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Citroen DS4 1.6 BlueHdi Automatic FaceLift 88 Kw 120 Ps Viti Prodhimit 2017 I Doganuar Km Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00