Citroen DS5 2012

Në Shitje

No: 2230968015

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

230000 km

No: 2230968015

Citroen DS5 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

230000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Hibrid

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandCitroen
SerialDS5
Viti2012
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km230000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Shtatë-Shpejtësi, Rregullim i timonit, Cruise Control, Timon Elektrik, Start/Stop, Timon Lëkure

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Halogen), Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Dritat (Xenon), Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve, Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse)

 • Multimedia

  Bluetooth, Radio - Cd Player, DVD Player, Navigacion, USB/AUX, AUX, Telefon, Audio Sistem

Citroen DS5 2.0 Diesel HYBRID 2012 i doganuar ??044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00