Citroen DS5 2012

Në Shitje

No: 2637056691

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

191000 km

No: 2637056691

Citroen DS5 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

191000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandCitroen
SerialDS5
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km191000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Gjashtë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Start/Stop, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Cruise Control

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Panoram, Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini, Panoram e plotë, Kapak Smart Deck, Derë Elektrike

 • Dukshmëria

  Larja e Fenerëve, Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Halogen), Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse), Dritat (LED)

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,ulset sport-lekur,tempomat,komanda timon,senzora parkingu,bi xenon,lleda para e mbas,panorama,xhama te erresuara nga prodhusi,hapet mbyllet ndezet pa qels,fellne 17coll,ngjyren e bardh me perla,dy qelsa etj. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00