Citroen DS5 2013

Në Shitje

No: 8153639607

€ 10,700.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 8153639607

Citroen DS5 2013

Në shitje
€ 10,700.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/2/2023
BrandCitroen
SerialDS5
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes

CITROEN DS5 DIESEL 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

VITI 2013

FULL OPSJONE

QMIMI 10700

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,700.00