Dacia SuperRNova 2017

Në Shitje

No: 8936987613

€ 7,500.00

Gjilanë, Kosovo

173707 km

No: 8936987613

Dacia SuperRNova 2017

Në shitje
€ 7,500.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

173707

Transmisioni

Manual

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data4/1/2023
BrandDacia
SerialSuperRNova
Viti2017
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km173707
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionNo
Shkëmbimi

Shitet;Dacia Logan MCV TCe 90,Benzin,Ambiance, Manuel,i sa po ardhen nga zvicra ne gjnejde te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,500.00