Fiat Tipo 2016

Në Shitje

No: 2315474636

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

75000 km

No: 2315474636

Fiat Tipo 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

75000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandFiat
SerialTipo
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km75000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Cruise Control, Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Gjashtë-Shpejtësi, Start/Stop

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Derë Elektrike, Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Halogen), Dritat (LED), Larja e Fenerëve, Dritat (Mjegulle), Fara (përshtatëse)

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,sa po eshte ber servis,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Vetura eshte e prodhuar me 26.12.2016 model 2017 dhe i ka 75,000km te garantuara. Ekstra-automatik,klimatronik,navigacion,kamera,ulset sport,ulset me nxemje,komanda vollan,tempomat,lleda,senzora parkingu,fellne me goma te reja,dy qelsa etj. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00