Ford C-Max 12.2013

Në Shitje

No: 6730617721

€ 8,800.00

Ferizaj, Kosovo

No: 6730617721

Ford C-Max 12.2013

Në shitje
€ 8,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/29/2023
BrandFord
SerialC-Max
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionNo
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Cruise Control, Timon Lëkure, Rregullim i timonit

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike, Felga Alumini

Ford c-max 2.0 tdci automatic i doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 8,800.00