Ford Focus Active 2019

Në Shitje

No: 6606875105

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6606875105

Ford Focus Active 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

120

Data5/27/2024
BrandFord
SerialFocus Active
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)120
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

FORD FOCUS ACTIVE 1.5 Diesel

VITI 2019

120 PS

 

+38349234734

+38349863113 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00