Ford Kunga 2020

Në Shitje

No: 2647063770

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

146000 km

No: 2647063770

Ford Kunga 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

146000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/6/2024
BrandFord
SerialKunga
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km146000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.5
NgjyraAri

FORD KUGA 1.5d ST-LINE.!!! KM 146,000.!!! VITI 2020.!!! FACELIFT.!! ??+38349234734 ??+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00