Ford Mondeo 2018

Në Shitje

No: 3540244529

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

285012 km

No: 3540244529

Ford Mondeo 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

285012

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/18/2024
BrandFord
SerialMondeo
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km285012
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraBardhë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 285012

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane: Ccm: 2.0 - 150 PS / 110 KW

Viti 06.12.2018 ~ Modeli 2019

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Sisteme të Asistimeve gjatë vozitjes në vija të bardha si: Tranction Control,Active City Stop,Drive Alert,Lane Keep..

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00