Ford Trucks XLT 2020

Në Shitje

No: 1626853543

€ 15,700.00

Deçan, Kosovo

78000 km

No: 1626853543

Ford Trucks XLT 2020

Në shitje
€ 15,700.00

Vendndodhja

Deçan, Kosovo

Km

78000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.00

Karburanti

Diesel

Kapaciteti tërheqës

125

Data5/3/2023
BrandFord Trucks
SerialXLT
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km78000
Motorri (cc)0.00
NgjyraBardhë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,700.00