Hyundai i10 2012

Në Shitje

No: 2655507500

€ 7,400.00

Ferizaj, Kosovo

199000 km

No: 2655507500

Hyundai i10 2012

Në shitje
€ 7,400.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

199000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1200

Karburanti

Benzinë

Konsumi për 100km

5.1

Front

2x2

Data2/24/2023
BrandHyundai
Seriali10
Viti2012
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km199000
Motorri (cc)1200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionNo
Shkëmbimi
190
Konsumi për 100km5.1
75
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Gjashtë-Shpejtësi, Start/Stop, Timon Lëkure, Timon Elektrik, Cruise Control

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Felga Alumini

 • Dukshmëria

  Dritat (Halogen), Dritat (Mjegulle)

 • Multimedia

  6+ Speaker, Radio - Cd Player, Telefon, AUX, Radio - MP3 Player, USB/AUX, Audio Sistem, Bluetooth

#Hyundai i10 1.1 Benzin (Facelift) 75 ps Marshi-Full Automatik Viti-2012 Me doganë dhe homologim 044 433 660 045 553 387 Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,400.00