Hyundai i30 2013

Në Shitje

No: 0605668557

€ 6,900.00

Gjilanë, Kosovo

136000 km

No: 0605668557

Hyundai i30 2013

Në shitje
€ 6,900.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

136000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Rear

4x2

Data3/23/2023
BrandHyundai
Seriali30
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km136000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (LED)

 • Multimedia

  Radio - Cd Player, Bluetooth, USB/AUX, Telefon, AUX

Hyundai i30 i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 6,900.00