Jaguar XE 2017

Në Shitje

No: 2967256962

€ 13,900.00

Gjakovë, Kosovo

212372 km

No: 2967256962

Jaguar XE 2017

Në shitje
€ 13,900.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

212372

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

180

Data5/29/2024
BrandJaguar
SerialXE
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km212372
Fuqia (ps)180
Motorri (cc)2000.0
NgjyraHiri

JAGUAR XE 20d PRESTIGE - I sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 212372 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0d - 180 PS / 132 KW

Viti: 28.12.2017 ~ Modeli 2018

MODEL SPECIAL “PRESTIGE”

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Sistem të klimës multifunksionale & Digjitale funksional

• Asistime gjatë vozitjes: Forward Alert,AEB,Lane

• Kamera të Parkingut Multifunksonale dhe Senzora Departure Warning,Blind Spot Monitor,Reverse Traffic,etj

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton,me memorie

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; DYNAMIC - NORMAL - ECO - WINTER

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,900.00