Jaguar XF 2015

Në Shitje

No: 7859907151

€ 13,000.00

Gjakovë, Kosovo

243508 km

No: 7859907151

Jaguar XF 2015

Në shitje
€ 13,000.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

243508

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data4/4/2024
BrandJaguar
SerialXF
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km243508
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2000.00
NgjyraZezë

JAGUAR XF 2.2L Diesel - I sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 243508 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0d - 200 PS / 147 KW

Viti: 12.12.2015 ~ Modeli 2016

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Sistem të klimës multifunksionale & Digjitale funksional

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton,me memorie

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; DYNAMIC - NORMAL - ECO - WINTER

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Senzora të parkingut para dhe pas funksional

• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksionale

• Klimë multifunksionale & Digjitale

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,000.00