Jaguar XJ 2011

Në Shitje

No: 6109581057

€ 16,000.00

Prishtinë, Kosovo

225000 km

No: 6109581057

Jaguar XJ 2011

Në shitje
€ 16,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

225000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

275

Data4/23/2024
BrandJaguar
SerialXJ
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km225000
Fuqia (ps)275
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë
 • Siguria

  ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure, Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Start/Stop

 • Aksesorë

  Xham i Perparem / Panoram, Panoram, Felga Alumini, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle)

 • Multimedia

  Radio - MP3 Player, GPS, Navigacion, Radio - Cd Player, Telefon, Bluetooth, USB/AUX, DVD Player

JAGUAR XJ

3.0d

Automatik

Viti 2011

Sport black

Full opcion

Vetura posedon orat virtual panoram keyless senzor parkingu carbon kamer ulset me nxemje dhe ftohje ne gjendje perfekte

225.000 km

rks 9 muaj

049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,000.00