Kia Picanto 2020

Në Shitje

No: 1799061034

€ 12,990.00

Drenas, Kosovo

No: 1799061034

Kia Picanto 2020

Në shitje
€ 12,990.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.00

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

62

Data6/27/2024
BrandKia
SerialPicanto
Viti2020
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)62
Motorri (cc)1.00
NgjyraBardhë

Kia Morning | 2020 | 1.0 | Benzin | 32.400 KM| 

Çmimi perfshinë dogan dhe tvsh 

Kilometra te garantuara, 

Vetura eshte ne gjendje shume te mire, pa shenja te dukshme perdorimi, 

Automatik,Kamer mbrapa  Navigacion,  Ulset lekure.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,990.00