Kia Picanto 2020

Në Shitje

No: 8414445598

€ 10,900.00

Drenas, Kosovo

68118 km

No: 8414445598

Kia Picanto 2020

Në shitje
€ 10,900.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

68118

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.00

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

62

Data6/27/2024
BrandKia
SerialPicanto
Viti2020
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km68118
Fuqia (ps)62
Motorri (cc)1.00
NgjyraBardhë

Kia Morning | 2020 | 1.0 | Benzin | 68,118 KM| 10,900 € 

Çmimi perfshinë dogan dhe tvsh 

Kilometra te garantuara,

Vetura eshte ne gjendje shume te mire, pa shenja te dukshme perdorimi, 

Automatik, Kamer mbrapa  Navigacion, Dy ulese,  Hapsire transportuese, 

Shume e pershtatshme per delivery

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,900.00