Kia Picanto 2024

Në Shitje

No: 8921511917

€ 17,999.00

Drenas, Kosovo

0 km

No: 8921511917

Kia Picanto 2024

Në shitje
€ 17,999.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.2

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

84

Data6/14/2024
BrandKia
SerialPicanto
Viti2024
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)84
Motorri (cc)1.2
NgjyraBardhë

Kia Picanto 1.2 Dpi(84ps)

A/T Drita Led

Ulse me ngrohje

Front Assist

Klima Automatike

Ekran 8'

Kamera parkimi prapa

Sensore parkimi prapa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,999.00