Kia Sportage 2024

Në Shitje

No: 4597075235

€ 32,499.00

Drenas, Kosovo

0 km

No: 4597075235

Kia Sportage 2024

Në shitje
€ 32,499.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

180

Data6/14/2024
BrandKia
SerialSportage
Viti2024
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)180
Motorri (cc)1.6
NgjyraGjelbërt

Kia Sportage 1.6 T-Gdi 7 DCt

Ulse me nxemje

Timoni me nxemje

Navigacion te integruar

Lane Keep Assist Forward Collision Avoidance Assist

Drive Mode(Eco,Normal,Sport

Pasqyra elektrike me palosje

Kamer parkimi mbrapa Senzore para/mbrapa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 32,499.00