Kia Sportage 2024

Në Shitje

No: 6471246931

€ 36,999.00

Drenas, Kosovo

0 km

No: 6471246931

Kia Sportage 2024

Në shitje
€ 36,999.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

180

Data6/15/2024
BrandKia
SerialSportage
Viti2024
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km0
Fuqia (ps)180
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

Kia Sportage Ex Motion

1.6T-Gdi (180Ps) 7DCT

Ulse me nxemje para/mbrapa

Timoni me nxemje

Navigacion te integruar

Lane Keep Assist Forward Collision Avoidance Assist Distronic

Wireless charge

Drive Mode(Normal,Sport)

Pasqyra elektrike me palosje

Kamer parkimi mbrapa

Senzore mbrapa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 36,999.00