Kia Stonic 2024

Në Shitje

No: 5648813147

€ 18,299.00

Drenas, Kosovo

0 km

No: 5648813147

Kia Stonic 2024

Në shitje
€ 18,299.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.4

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

100

Data6/15/2024
BrandKia
SerialStonic
Viti2024
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)100
Motorri (cc)1.4
NgjyraBardhë

Kia Stonic 1.4 Dpi(100Ps) A/T

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,299.00