Kia Stonic 2024

Në Shitje

No: 5737120111

€ 20,199.00

Drenas, Kosovo

0 km

No: 5737120111

Kia Stonic 2024

Në shitje
€ 20,199.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.40

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

100

Data6/14/2024
BrandKia
SerialStonic
Viti2024
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)100
Motorri (cc)1.40
NgjyraZezë
 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Gjashtë-Shpejtësi, Rregullim i timonit, Timon Lëkure

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini

 • Multimedia

  Radio - Cd Player, Telefon, Bluetooth

Kia Stonic 1.4 Dpi(100Ps) A/T

Qendrim ditor

Led Sistem Multimedia 8’ Komanda ne timon

Timoni dhe nderruesi lekure

Klima automatike

Kamera parkimi prapa

Sensore parkimi prapa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 20,199.00