Kia XCeed 2024

Në Shitje

No: 3008456121

€ 25,699.00

Drenas, Kosovo

0 km

No: 3008456121

Kia XCeed 2024

Në shitje
€ 25,699.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

160

Data6/15/2024
BrandKia
SerialXCeed
Viti2024
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)160
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

Ulse me nxemje

Timoni me nxemje

Navigacion te integruar

Lane Keep Assist Forward Collision

Avoidance Assist

Drive Mode(Normal,Sport)

Pasqyra elektrike me palosje

Kamer parkimi mbrapa 

Senzore mbrapa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,699.00