Kia XCeed 2024

Në Shitje

No: 7183164609

€ 27,499.00

Drenas, Kosovo

0 km

No: 7183164609

Kia XCeed 2024

Në shitje
€ 27,499.00

Vendndodhja

Drenas, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.50

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

160

Data6/15/2024
BrandKia
SerialXCeed
Viti2024
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)160
Motorri (cc)1.50
NgjyraZezë

Kia Xceed Ex Beat 1.5 T-Gdi(160Ps) 7DCT

Ulse me nxemje

Timoni me nxemje

Navigacion te integruar

Lane Keep Assist

Forward Collision Avoidance

Assist Drive Mode(,Normal,Sport)

Pasqyra elektrike me palosje

Kamer parkimi mbrapa

Senzore para/mbrapa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,499.00