Land Rover Defender 2008

Në Shitje

No: 0556843414

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

3000 km

No: 0556843414

Land Rover Defender 2008

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

3000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.00

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/1/2023
BrandLand Rover
SerialDefender
Viti2008
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km3000
Motorri (cc)0.00
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure, Ulëse Lëkure

Range Rover

Viti 2008

Rks Automatik 3.6 i servisuar

Klimatronik tempomat nevigacion senzor parkingu i servisuar n gjendje shum t mir

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00