Land Rover Discovery Sport 2016

Në Shitje

No: 4321713299

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

149348 km

No: 4321713299

Land Rover Discovery Sport 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

149348

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/29/2024
BrandLand Rover
SerialDiscovery Sport
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km149348
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

LANDE ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4

• PURE A

• Vetura eshte e sapo doganuar ne Kosove 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 149348 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 - 150 PS / 110 KW

Viti 05.02.2016 ~ Modeli 2017

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit te ri

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Gjamat : Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Fullë asistime te gjitha funksionale gjatë vozitjes

• Timon multifunksional,me airosje & me ngrohje

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm

• Kamer Parkingu multifunksionale dhe digjitale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00