Land Rover Evoque 2014

Në Shitje

No: 7220115875

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7220115875

Land Rover Evoque 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data1/30/2023
BrandLand Rover
SerialEvoque
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes

#Land ROVER- EVOQUE 2.2 190HP

SD4 - DYNAMIC BLACK 2014

Prishtinë-Çagllavicë

 

Autosallonrubini +383 44 400 005 +383 44 ?122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00