Land Rover Range Rover 2014

Në Shitje

No: 3870307869

€ 22,700.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 3870307869

Land Rover Range Rover 2014

Në shitje
€ 22,700.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data1/29/2023
BrandLand Rover
SerialRange Rover
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 DIESEL

I DOGANUAR

FULL OPSJONE

VITI 2014

 

QMIMI 22700

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,700.00