Land Rover Range Rover Evoque 2014

Në Shitje

No: 0865180712

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

162000 km

No: 0865180712

Land Rover Range Rover Evoque 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

162000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/4/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km162000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraKafe

Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic 140Kw 190Ps Black Edition

Viti Prodhimit 2014

Km 162000

I Doganuar 

+383 45 345 700 

+383 45 319 419

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com

Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00