Land Rover Range Rover Evoque 2014

Në Shitje

No: 5920818814

€ 10,700.00

Prishtinë, Kosovo

178000 km

No: 5920818814

Land Rover Range Rover Evoque 2014

Në shitje
€ 10,700.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

178000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km178000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Vetura eshte pa dogane dhe ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,700.00