Land Rover Range Rover Evoque 2014

Në Shitje

No: 8135313617

€ 00.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

134000 km

No: 8135313617

Land Rover Range Rover Evoque 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

134000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km134000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes
Shkëmbimi

* RANGE ROVER EVOQUE 2.2 DYNAMIC ???? * VITI 22.04.2014 * 9 G tronic * Km 134.000 * Black edititon * Dogan Homologim ???? 045 112 118 045 680 186

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00