Land Rover Range Rover Evoque 2015

Në Shitje

No: 2319487332

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2319487332

Land Rover Range Rover Evoque 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/5/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Automatic Dynamic P212  Black Edition

Viti Prodhimit 2015

I Doganuar

Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00