Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në Shitje

No: 0563995632

€ 12,400.00

Prishtinë, Kosovo

120000 km

No: 0563995632

Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në shitje
€ 12,400.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

120000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km120000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Vetura eshte pa dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,400.00