Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në Shitje

No: 3552524748

€ 24,500.00

Prishtinë, Kosovo

No: 3552524748

Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në shitje
€ 24,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/20/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop

Range Rover Evoque 2016

160.000 Km

2.0 Diesel

045 507 607

044 402 401

044 988 848

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,500.00