Land Rover Range Rover Sport 2011

Në Shitje

No: 9355033444

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9355033444

Land Rover Range Rover Sport 2011

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandLand Rover
SerialRange Rover Sport
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

#Range #Rover #Sport ??+38349999991 3.0 #TDV6 Automatic V.Prodhimit 2011 I Doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00