Maserati Levante 2017

Në Shitje

No: 1415262924

€ 40,300.00

Gjakovë, Kosovo

123507 km

No: 1415262924

Maserati Levante 2017

Në shitje
€ 40,300.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

123507

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

275

Data5/27/2024
BrandMaserati
SerialLevante
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km123507
Fuqia (ps)275
Motorri (cc)3000.00
NgjyraZezë

MASERATI LEVANTE 3.0d * CARBON PACKAGE * * SPORT SUSPENSION * SOUND SYSTEM *

Vetura është e sapo ardhur nga Zvicera 

Vetura është e sapo doganuar në Kosovë 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 123507 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 3.0d - 275 PS / 202 KW

Viti 05.11.2017 ~ Modeli 2018

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik 9G-Tronic

• Timon multifunksional,me airosje & me mundësi ndërrimi manual të shpejtësive të ndërruesit automatik

• Drita inteligjente Fullë LED & Ambient Light Multicolors

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Ulse me ngrohje,me ftohje,me buton dhe me memorie

• Full Asistime gjatë vozitjes si: “Front Parking Assist”etj

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Përzgjedhje nga 2 lloje të ndryshme të vozitjes si: ~ NORMAL MODE ~ OF ROAD MODE ~

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Sistem multifunksional të mbylljes së panorames

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 40,300.00