Mercedes-Benz 180 2019

Në Shitje

No: 4863421641

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

188000 km

No: 4863421641

Mercedes-Benz 180 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

188000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

180

Data6/25/2024
BrandMercedes-Benz
Serial180
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km188000
Fuqia (ps)180
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Mercedes A180d

Automatik

viti 2019 km 188000 mi

I doganuar

Fuqia 180d kw 85 HP 116

Kilometra të garantuara

E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente!

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00