Mercedes-Benz 200 2015

Në Shitje

No: 8541545707

€ 14,000.00

Prishtinë, Kosovo

No: 8541545707

Mercedes-Benz 200 2015

Në shitje
€ 14,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

1

Data7/9/2024
BrandMercedes-Benz
Serial200
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)1
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Rregullim i timonit, Shtatë-Shpejtësi

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike

Mercedes E CLASS 2015

331.000 KM

Nr tel 045 507 607 ose 044 402 401

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,000.00