Mercedes-Benz 200 2017

Në Shitje

No: 9653099174

€ 14,800.00

Prishtinë, Kosovo

No: 9653099174

Mercedes-Benz 200 2017

Në shitje
€ 14,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5107

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

107

Data7/9/2024
BrandMercedes-Benz
Serial200
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)107
Motorri (cc)1.5107
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike

MERCEDES B CLASS 180d 2017

226.000 km

Me Dogan

Nr tel 045 507 607 ose 044 402 401

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,800.00