Mercedes-Benz 200 2019

Në Shitje

No: 9826880924

€ 26,800.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9826880924

Mercedes-Benz 200 2019

Në shitje
€ 26,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/7/2024
BrandMercedes-Benz
Serial200
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.5
NgjyraZezë

MERCEDES-BENZ A CLASS 180d AMG LINE FINANCIM 100% MUNDËSI PAGESE ME LEASING Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 26,800.00