Mercedes-Benz 220 2017

Në Shitje

No: 3602012933

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3602012933

Mercedes-Benz 220 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/4/2024
BrandMercedes-Benz
Serial220
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz CLA 220d 7G Tronic A M G Line Facelift

Viti Prodhimit 2017

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë

+38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00