Mercedes-Benz 320 2006

Në Shitje

No: 6018433294

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

259837 km

No: 6018433294

Mercedes-Benz 320 2006

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

259837

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

225

Data6/6/2024
BrandMercedes-Benz
Serial320
Viti2006
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km259837
Fuqia (ps)225
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë

MERCEDES BENZ ML 320 CDI

I Regjistruar RKS

Vetura deri me tani eshte e vozitur nga nje Pronar

Vetura posedon Regjistrim 1 Vite te Plote

Ju Garantojme për Kilometra 100 % • 259837 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Ccm:

3.0 CDI - 225 PS / 165 KW

Viti 03.11.2006 ~ Modeli 2007

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Vetura posedon Timon multifunksional dhe me butona

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton dhe lëkur

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksional

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00