Mercedes-Benz 350 2015

Në Shitje

No: 5009481021

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5009481021

Mercedes-Benz 350 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/4/2024
BrandMercedes-Benz
Serial350
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4Matic 7G Tronic A M G Line

Viti Prodhimit 2015 152000 km I Doganuar

 Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00