Mercedes-Benz A 200 2014

Në Shitje

No: 8663246593

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8663246593

Mercedes-Benz A 200 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/17/2023
BrandMercedes-Benz
SerialA 200
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKafe
GarancionYes
Shkëmbimi

Mercedes Benz A 200 CDI 7G Tronic AMG Line 100 Kw 136 Ps Viti Prodhimit 2014 I Doganuar Km Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00