Mercedes-Benz A180 2015

Në Shitje

No: 4234930114

€ 16,500.00

Prishtinë, Kosovo

91000 km

No: 4234930114

Mercedes-Benz A180 2015

Në shitje
€ 16,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

91000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

110

Data6/25/2024
BrandMercedes-Benz
SerialA180
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km91000
Fuqia (ps)110
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

Vetura eshte me dogane dhe super gjendje

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,500.00