Mercedes-Benz C 180 2015

Në Shitje

No: 3840071618

€ 19,500.00

Podujevë, Kosovo

100000 km

No: 3840071618

Mercedes-Benz C 180 2015

Në shitje
€ 19,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

100000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Benzinë

Data3/4/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 180
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km100000
Motorri (cc)1.5
NgjyraZezë

Mercedes C180

Benzin

KM: 100000

Viti: 2015

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,500.00